Napisz do nas

Acidbaj sp. z o.o.

ul. Słupska 3, Warszkowo

76-100 Sławno

 

e-mail: office@acidbaj.com

Jesteśmy Firmą produkującą, sprzedającą swoje produkty zarówno w UE, jak i w krajach trzecich.  Zajmujemy się ponadto handlem materiałami paszowymi.

Nasz zakład znajduje się w Warszkowie k. Sławna, zaraz przy drodze krajowej S6.

 

W naszej działalności skupiamy się na rozwoju nowoczesnego rolnictwa, oferując środki odżywcze dla roślin, wyprodukowane na bazie nierafinowanych olejów roślinnych, zawierające kwasy omega3, kwasy omega6, kwasy omega9 oraz witaminy powodujące znaczącą poprawę wegetacji. Środki nasze z powodzeniem stosowane są przez największe w Europie gospodarstwa ekologiczne. Chcąc zachować konkurencyjne ceny i najwyższą jakość, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, ani nie korzystamy w tym aspekcie z usług pośredników.

Korzystamy z usług najlepszych stacji doświadczalnych, chcąc na bieżąco kontrolować jakość naszych produktów.

Nasze środki obecnie używane są na ponad 100tys. hektarów w całej Europie. 

 

Prężnie działamy jako podmiot handlowy również na rynku paszowym. W ramach naszej działalności oferujemy głównie nasiona oleiste, oleje roślinne, makuchy, śruty, tłuszcze zwierzęce,  jak i wiele innych materiałów paszowych. 

Specjalizujemy się w rynkach UE. Posiadamy ponadto szeroką listę kontaktów do sprawdzonych dostawców i odbiorców również na rynku krajowym.

W razie konieczności zajmujemy się całą logistyką, w skład której wchodzi transport samochodowy, kolejowy i morski. W powiązanej z nami firmie, posiadamy swój własny transport samochodowy, składający się z 15 zestawów dostosowanych do przewozu naszych produktów.

 

W przypadku sporów reklamacyjnych, w razie potrzeby, służymy pomocą i swoim doświadczeniem. Posiadamy m.in. umowy z laboratoriami akredytowanymi zarówno w Polsce, jak i zagranicą na badanie kluczowych parametrów naszych produktów oraz oferowanych przez nas materiałów paszowych.

 

Zawsze oferujemy Kupującym konkurencyjne oferty. Z wieloma naszymi klientami łączą nas wieloletnie umowy, co potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nas usług. 

 

Zapraszamy zatem do współpracy z nami zarówno wszystkie podmioty rolnicze posiadające swój areał upraw (w szczególności nastawionych na ekologię), a ponadto bezpośrednich importerów materiałów paszowych, mieszalnie pasz, olejarnie, grupy producenckie jak i gospodarstwa rolne. 

 

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by prowadzone z nami transakcje, były tylko początkiem wspólnej, wieloletniej współpracy.

DB

AJ

   ACI         

O NAS